مهد علیا

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : گالینگور
  • قطع : وزیری
  • قیمت : 400000 ریال

پیشنهاد ما

این کتاب، پژوهشی است مستند که بر اساس مجموعه ای از اسناد و مدارک موجود در «موسسه تاریخ معاصر» و «سازمان اسناد ملی» تدوین شده است. این اسناد که گوشه هایی از زندگی،شخصیت و اخلاق «مهد علیا» مادر قدرتمند «ناصرالدین شاه»را به تصویر می کشند به کوشش « دکتر عبدالحسین نوایی» مورخ و پژوهشگر برجسته معاصر تنظیم گردیده است. این مجموعه اسناد با فهرستی از اصطلاحات و « نمایه عام» به پایان می رسد.
مشخصات
نام نویسنده عبدالحسین نوایی
مترجم
ناشراساطیر
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات0
شابک
نوبت چاپ1383
جلدگالینگور
قطعوزیری
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.
  • logo-samandehi

فروشگاه شهر کتاب، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

شهر کتاب ارومیه در سال 1390 و با رویکرد فرهنگ سازی مطالعه کتاب ، اقدام به تاسیس واحد فروش کتاب کرده است و امروز با بیش از 20000 عنوان کتاب ، بزرگترین منبع دسترسی به کتاب در استان می باشد. تنوع عناوین مختلف کتاب و دسترسی آسان مخاطب به عناوین مورد نیاز خود در محیطی دلنشین، فضایی ایده آل را برای دوستداران کتاب فراهم نموده است.

مجموعه ی شهر کتاب ارومیه در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 80000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.