پک سه گانه بیشعوری (قابدار)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • 855000 ریال
    تخفیف 20 درصد
  • قیمت برای شما : 684000 ریال

پیشنهاد ما

نخستین پرسشی که با دیدن این کتاب از خودتان می پرسید، تکرار عنوان کتاب است : «بی شعوری »؟ بله، بی شعوری! همان صفتی که روزانه این و آن را با آن مورد تفقد خود قرار می دهیم. کتاب را که بخوانید بدون استثنا این را از خودتان خواهید پرسید : « من هم بی شعورم؟» همین ترس و نگرانی از بی شعوری ممکن است شما را وادار به عقب نشینی کند و قید خواندن این کتاب را بزنید. اگر هم وسوسه تان کرده که آن را بخوانید در آن صورت یک گام به جلو برداشته اید. در هر دو صورت ،«بی شعوری» کتابی است که هم باید آن را بخوانید ! و هم آن را نخوانید! چرا که : بی شعوری بس است دیگر! کتاب «بی شعوری» فقط داستان درمان بی شعوری یک شخص خاص نیست ، بلکه روزنه ی امیدی است برای کسانی که به بی شعوری عادت کرده اند. حرفش هم این است که دلیلی ندارد کسی فکر کند ممکن نیست بتواند با شعور باشد. بی شعوری یک بیماری است ، مثل بقیه بیماری ها ، و روش درمانی مشخصی هم دارد .... چه خودتان بی شعور باشید و چه با بی شعورها رابطه داشته باشید ،با انتخاب این کتاب دست کم یک راهنمای خوب دارید که باعث می شود به بی راهه نروید.... پس همین الان کتاب را بردارید و شروع کنید به خواندن . ساعاتی بعد شما برای همیشع از شر بیشعوری خود و دیگران خلاص شده اید! بیشعوری بس است دیگر.

مشخصات
نام نویسنده خاویر کرمنت
مترجم اسحاق احمدی
ناشرشبگون
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات0
شابک9789651245831
نوبت چاپ1394
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.
  • logo-samandehi

فروشگاه شهر کتاب، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

شهر کتاب ارومیه در سال 1390 و با رویکرد فرهنگ سازی مطالعه کتاب ، اقدام به تاسیس واحد فروش کتاب کرده است و امروز با بیش از 20000 عنوان کتاب ، بزرگترین منبع دسترسی به کتاب در استان می باشد. تنوع عناوین مختلف کتاب و دسترسی آسان مخاطب به عناوین مورد نیاز خود در محیطی دلنشین، فضایی ایده آل را برای دوستداران کتاب فراهم نموده است.

مجموعه ی شهر کتاب ارومیه در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 80000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.