کاش کنارم بودی

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • 390000 ریال
    تخفیف 20 درصد
  • قیمت برای شما : 312000 ریال

پیشنهاد ما

انتشارات پارسه منتشر کرد: زندگی شارلوت با بی هدفی سپری می شود. در انتظار یک جرقه یا شاید الهام است تا به او انگیزه ای بدهد و زندگی اش را بسازد. شارلوت شغل ها و دوستی های ناموفق زیادی را تجربه کرده و حالا حس می کند در کار چندان جالبش در کافه ای در لس آنجلس تباه شده است. در چنین شرایطی است که به آدام بر می خورد نقاشی جوان خوش تیپ و مرموز. ملاقات ناگهانی آن ها تبدیل می شود به قراری شبانه، غذای چینی و گپ و گفتی که فقط در رمان های عاشقانه می شود خواند. شارلوت مجذوب در لحظه بودن آدام و اشتیاق او برای زندگی می شود. ماه ها پس از آن ماجرا، او متوجه می شود که هنوز قادر نیست از فکر آدام بیرون بیاید.

مشخصات
نام نویسنده رنه کارلینو
مترجم بهاره نوبهار
ناشرکتاب پارسه
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات312
شابک9786002533555
نوبت چاپ1397
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.
  • logo-samandehi

فروشگاه شهر کتاب، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

شهر کتاب ارومیه در سال 1390 و با رویکرد فرهنگ سازی مطالعه کتاب ، اقدام به تاسیس واحد فروش کتاب کرده است و امروز با بیش از 20000 عنوان کتاب ، بزرگترین منبع دسترسی به کتاب در استان می باشد. تنوع عناوین مختلف کتاب و دسترسی آسان مخاطب به عناوین مورد نیاز خود در محیطی دلنشین، فضایی ایده آل را برای دوستداران کتاب فراهم نموده است.

مجموعه ی شهر کتاب ارومیه در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 80000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.