دولت کارتر و فروپاشی دودمان پهلوی

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • 480000 ریال
    تخفیف 20 درصد
  • قیمت برای شما : 384000 ریال

پیشنهاد ما

انتشارات کتاب پارسه منتشر کرد: برخی از کتاب‌هایی که اخیرا درباره نقش کارتر درباره انقلاب ایران به رشته تحریر درآمده‌اند، به عنوان سلاحی علیه دولت‌های دموکراتی که در ایالات متحده روی کار آمده‌اند، به کار گرفته شده‌اند.با تأکید و بزرگ‌نمایی شکست‌های کارتر، قصد این کتاب‌ها ارائه «یک جهان‌بینی لیبرال» است که به صورت سلاحی علیه دموکرات‌ها در خصومت سیاسی واشینگتن عمل می‌کند. توصیفی که ما را به سوی رویدادهایی که به تبعید شاه رهنمون کرد و بازگشت پیروزمندانه رهبری را رقم زد، پرده از راز سربه‌مهر یک ناکامی سیاسی برمی‌دارد، داستان شکست سیاستی که هنوز پژواک آن با دشواری‌های سیاسی آمریکا در خاورمیانه عجین شده است.با وجود این، در پرتو اسناد تازه و از طبقه‌بندی خارج شده، لازم است که بازگویی آن رویدادها به گونه‌ای پرهیجان و جدی بدون آنکه قصد استفاده ابزاری سیاسی از آن را داشته باشیم برای زمان حاضر صورت گیرد. این کتاب کوششی در آن راستاست تا پژوهشی جامع، بی‌طرفانه و منظم درباره تأثیری ارائه دهد که سیاست‌های کارتر در خلال انقلاب ایران در پرتو منابع آرشیوی تازه کشف و رقم زده‌اند.

مشخصات
نام نویسنده خاویر گررو
مترجم غلامرضا علی بابایی
ناشرکتاب پارسه
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات384
شابک9786002533289
نوبت چاپ1397
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.
  • logo-samandehi

فروشگاه شهر کتاب، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

شهر کتاب ارومیه در سال 1390 و با رویکرد فرهنگ سازی مطالعه کتاب ، اقدام به تاسیس واحد فروش کتاب کرده است و امروز با بیش از 20000 عنوان کتاب ، بزرگترین منبع دسترسی به کتاب در استان می باشد. تنوع عناوین مختلف کتاب و دسترسی آسان مخاطب به عناوین مورد نیاز خود در محیطی دلنشین، فضایی ایده آل را برای دوستداران کتاب فراهم نموده است.

مجموعه ی شهر کتاب ارومیه در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 80000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.