خوشه‌های خشم (گالینگور)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : گالینگور
  • قطع : رقعی
  • 650000 ریال
    تخفیف 20 درصد
  • قیمت برای شما : 520000 ریال

پیشنهاد ما

انتشارات نگاه منتشر کرد:خوشه‌های خشم اثری آن‌چنان پرصلابت و نیرومند می‌باشد كه به حق نمونه و سرمشق فرهنگ و ادبیات آمریكایی به‌شمار می‌آید. چاپ نخستین خوشه‌های خشم که انتشار یافت در امریكا و بریتانیا طوفانی برپا شد. این داستان، شرح حال خانواده‌ای كشاورز است که بر اثر هجوم سایر كشاورزان خرده‌پا و كارگران كشاورزی، زمین‌های خود را در اكلاهما رها می‌كنند و چون تمامی امید و آرزویشان را از ماندن در آن‌جا برباد رفته می‌بینند به سوی سرزمین افسانه‌ای كالیفرنیا روی می‌آورند. كاروانی به سوی غرب راه می‌افتد كه در جاده‌ها اردو می‌زنند و چون هر دم تعداد كارگران فزونی می‌گیرد، میزان مزدها پایین می‌آید، كار فقر و انحطاط و كشمكش با پلیس و كارفرمایان بالا می‌گیرد و وقایعی پیش می‌آید كه… خواننده خود باید داستان را صبورانه تا آخر بخواند و درباره‌ی ارزش آن‌ها به داوری بنشیند.

مشخصات
نام نویسنده جان اشتاین بک
مترجم عبدالحسین شریفیان
ناشرنگاه
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات614
شابک9789643510152
نوبت چاپ1397
جلدگالینگور
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.
  • logo-samandehi

فروشگاه شهر کتاب، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

شهر کتاب ارومیه در سال 1390 و با رویکرد فرهنگ سازی مطالعه کتاب ، اقدام به تاسیس واحد فروش کتاب کرده است و امروز با بیش از 20000 عنوان کتاب ، بزرگترین منبع دسترسی به کتاب در استان می باشد. تنوع عناوین مختلف کتاب و دسترسی آسان مخاطب به عناوین مورد نیاز خود در محیطی دلنشین، فضایی ایده آل را برای دوستداران کتاب فراهم نموده است.

مجموعه ی شهر کتاب ارومیه در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 80000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.